Soutěžní týmy Barrandov

Od roku 2018, dostala lektorka Katka příležitost vyučovat dětské lekce Dancehall pro BelCorpo Barrandov na Praze 5. Děti, které na lekci přišly nevěděly ani co Dancehall znamená, ale už po prvním tréninku se děti do lekce zamilovali a Katka do dětí. Vytvořili si společně krásnou skupinku, která se nazývá ,,Hectic cheeky girls’’.

Proč ,,Hectic cheeky girls a ne Hectic bejbies’’? Protože holky to uměly na lekcích pěkně rozjet:D, a tak Katka usoudila, že bejbies to už doopravdy nejsou:D.

Děti z Barrandova se v roce 2019, také poprvé společně účastnily tanečních soutěží a dokonce si vybojovaly krásné 3.místo. Lektorka Katka je na děti opravdu pyšná, protože celé 1.pololeti děti trénovaly pouhých 60 minut týdně, až po Novém roce 2019 se lekce zvedly na 90 minut týdně a měsíc před soutěží děti absolvovaly víkendové tréninky.

Katka s úžasem kouká, co obě skupiny (BelCorpo Barrandov & Fitness Klánovice) v roce 2019 dokázaly. Děti nezažily žádná letní ani zimní soustředění, z trénování pouhých 60 minut týdně, začaly trénovat 90 minut týdně, od února před soutěží se najednou naběhlo na dvoutýdenní tréninky a nějaké tanečně nabité víkendy a najednou děti rostly tak efektivně a rychle? Byla to dřina a velice náročné období jak pro děti, tak i pro rodiče, ale ty medajlové slzy na samém konci za to stály.

Lektoři soutěžních týmů

Kateřina „Kate“ Netřebská
Dancehall

Zjistit víc

Alen
Hip Hop & Urban choreo

Zjistit víc

Naše úspěchy

2018

2019