Alen
Passion for DanceHip Hop & Urban choreo

Alen je nová lektorka pro Hectic dance club, která převážně působí pro BelCorpo Barrandov.

Povídání o Alen

Tančí od svých 12 let a byla součástí pražských skupin jako Out Of Bounds a Xstyle Europe.

Alen měla příležitosti tančit i ve videoclipech několika mladých českých zpěváků jako např. Mariana Prachařová, Pjay & Chris, Tom Sean a také v kampani neziskové organizace Konsent.

Co doopravdy zvedne Alen ze židle je Hip Hop & Afrohouse.

Alen miluje hudbu!!! Hudba pro ni musí být něčím unikátní. Pro Alen je velice důležité, aby hudba v ní zanechala nějaký prožitek. Stejné prožitky se Alen odrazí i v tanci a v jejím životě.

Alen je spontánní tanečnice a choreograf, nechává své tělo plout hudbou a vyjadřuje pocity, které na danou hudbu cítí.

Alen hlavní zaměření je na Hip Hop a Urban Choreo. Urban Choreo pro Alen hlavně znamená volnost výběru. Alen říká: ,,můžu tvořit a nebrání mě v tom žádné hranice ani pravidla jakéhokoliv stylu’’. Čeho se Alen drží jako hlavní key v jejím vyjádření tancem je muzikalita, ráda se zaměřuje i na ty nejmenší detaily vybrané hudby.

Taneční lekce

Hip Hop

Hip hop je městská hudební subkultura, která vznikla během 60. a hlavně na konci 70. a začátku 80. let v černošských ghettech v USA jako spojení jamajských a amerických vlivů. V 90. letech se stala široce populární a byla hudebním vzorem v postmoderní taneční hudbě. Čtvrť, která hip hopu dala jméno, je Bronx.

Know More

Urban choreo

Urban choreo (Street choreo, LA style) tento taneční styl a zároveň komunita vznikli poměrně nedávno díky choreografiím týmů na soutěžích jako je např. Body Rock nebo VIBE. Za poslední léta se posunuly i velké taneční workshopy po celém světě zaměřené na choreografie. Sám styl je ovlivněn základy hip hopu a ostatními street styly. Ale hlavní, z čeho choreografie výchází, je interpretace hudby choreografa.

Know More

Certifikáty