Nikkia Ren Nagy
Passion for DanceHip Hop & Street dance

Nikkia je nadšená mladá trenérka, která se svojí vášní pro tanec stihla opravdu mnoho.

 

Povídání o Nikki

Od 4 let začínala s tanečním stylem Balet, ale své maximum obětovala tanečním stylům Street dance, a na profesionální úrovni tanečnímu stylu Hip Hop.

Od roku 2013 tančí za taneční školu HDC Praha a od roku 2015 patří do soutěžní složky.

Každoročně se zúčastní mnoho soutěží, jak se skupinovým vystoupením, tak se sólovým.

Například mezi velké úspěchy patří: účast na Evropském & Světovém kole soutěže HipHop Unitě v Leidenu v roce 2018, v roce 2019 jejich vytvořená skupina taneční školou HDC vyhrála titul mistrů České republiky v soutěži s názvem Czech Dance Tour.

Mezi Nikkia oblíbené taneční styly patří: Dancehall, LA style, RnB, Street Dance, Hip Hop, Old school, New school.

Nikkia tančení obětuje velkou část svého volného času, trénuje 3x týdně, plus obětuje své volné víkendy a ráda se vzdělává na různých tanečních workshopech.

Nikkia Vás ráda provede styly Street dance, rada preferuje styly jako jsou Old school Hip Hop a LA style, ale můžete se těšit i na taneční styl House dance.

Nikkia má skvělý vztah s dětmi. Děti oceňují Nikkia styl, protože je velice zábavný. Nikkia playlist je přesně určený pro věkové kategorie dětí, které hudbu dobře znají a tak si tanec mohou naplno užít.

Pro Nikkia je tanec opravdu vším, říká: ,,tanec je způsob jak nejpřesněji a nejlépe vyjádřit kým doopravdy je’’. Nikkia pochopila, že tanec je neustálí učící se proces, a tak dává do svých výkonů maximum. Nikkia dodává: ,,osobně si myslím, že dělat práci, která Vás doopravdy baví a můžete předávat své vlastní zkušenosti, je ten nejlepší způsob, jak trávit svůj životní čas. Lektorství je moje cesta a vášeň’’.

HDC taneční škola

  • od roku 2013 studentka & lektorka taneční školy HDC Praha

  • od roku 2015 je součástí taneční složky soutěžní složky HDC Praha

  • v roce 2018 mezi velké úspěchy patří účast na Evropském & Světovém kole soutěže HipHop Unitě v Leidenu

  • v roce 2019 taneční skupina HDC vyhrála titul mistrů České republiky v soutěži Czech Dance Tour.