Hectic Dance Club

Ceník pololetí 2023/2024

‘’I asked an Elderly Gentleman – Tell Me Sir, in Which Field could I Make a Great Career?
He said with a smile – Be a Good Human Being, there is a Huge Opportunity in this Area and with Very Little Competition!’’

Street a Break dance

mini, děti, junioři, studenti

Lekce 1x týdně jsou zpravidla určeny pro začátečníky. Názvy začátečníků mají vždy v názvu označení BASIC. Např. začátečníci Mini děti se nazývají Hectic basic bejbies. Začátečníci Děti od 8 do 11 let jsou Hectic basic Pushers a začátečníci Junioři jsou Hectic basic Elite team.

Lekce 2x týdně jsou určeny pro mini děti, děti a juniory, kteří jsou mírně pokročilí a předpokládá se, že se připravují na soutěžní období březen – červen. Pokud by dítě rádo chodilo 2x týdně, ale nechtělo by se účastnit soutěží, nic se neděje. Pokročilé skupiny mají názvy Hectic bejbies – Mini děti do 7/8 let, Hectic Pushers – děti od 8 do 10/11 let, Hectic Elite team – junioři děti nad 11 let. Začátečníci se od těchto skupin liší poznámkou BASIC.

Dancehall, Hip Hop, Afrohouse, Choreografie, Latino Street dance, La style, Queer Flavor

dospělí, studenti

Hectic dance club nabízí lekce i pro dospělé ve formě Open class i semestrálních kurzů. Lekce jsou otevřené pro ženy i muže.
Lekce Dancehall vyučuje lektorka Kate, která se pravidelně vzdělává přímo na Jamajce nebo od jamajských lektorů, aby svým studentům podávala ty nejpřesnější informace a zároveň podporuje dancehall komunitu v pořádání workshopů a jiných tanečních aktivit.

Lekce Queer Flavor vyučuje lektorka Denis, která si našla své místo pro femme styly jako jsou Vogue, Femme Hip Hop, High Heels a přidává do svých lekcí spousta ženskosti.

Lekce Hip Hop / Afro House / Choreography vyučuje lektorka Alen. Alen tvoří primárně choreografie, do kterých dokáže kombinovat nespočet pohybů právě z Hip Hopu a Afro House. Její level musíš chytit, protože Alen si ráda potrpí na muzikalitě. Jestli chceš zpestřit svůj taneční um, tak Alen je ta pravá lektorka.

Alen hlavní zaměření je na Hip Hop a Urban Choreo. Urban Choreo pro Alen hlavně znamená volnost výběru. Alen říká: ,,můžu tvořit a nebrání mě v tom žádné hranice ani pravidla jakéhokoliv stylu’’. Čeho se Alen drží jako hlavní key v jejím vyjádření tancem je muzikalita, ráda se zaměřuje i na ty nejmenší detaily vybrané hudby.

Latino Street dance a LA style vyučuje lektor Domino, který má na lekcích, tak neuvěřitelně Good Vibe a Hype music, že Vás nenechá jen tak stát v koutě.

Ceník – mini, děti, junioři

Platby LEKCE 1× TÝDNĚ
(60 min)
LEKCE 2× TÝDNĚ
(60 min)
Půlroční 3 400 Kč 6 100 Kč
Platby LEKCE 1× TÝDNĚ
(90 min)
LEKCE 2× TÝDNĚ
(90 min)
Půlroční 4 000 Kč 7 250 Kč

Jednorázové lekce

Platby LEKCE 60 min. LEKCE 90 min.
1 vstup 250 Kč 300 Kč

Kreditní permanentky

Platby LEKCE 60 min. LEKCE 90 min.
10 vstupů 2 000 Kč 2 500 Kč

Slevy pro sourozence v případě zaplacení celé pololetní ceny: 
1. dítě plná cena, 2. dítě 20% sleva


Sourozenecké slevy až pro 2 členy v rodině


Lekce TOP CREW, 15 +, a Freestyle v plném proudu.


Měsíce září a únor je určené pro ukázkové lekce zdarma.

Plán akcí taneční sezóny

září – únor
Hlavní víkendové soustředění a příprava formací na soutěže.

září – červen
Tréninky dle rozpisu.

březen – červen
Hlavní soutěže tanečních formací ve třech stupních: Region Praha a Střední Čechy, Mistrovství Čech a MČR. Další pohárové soutěže  nepostupové.

srpen
Summer Hectic Dance Camp 2024

Podmínky pro rodiče:
Pololetní platby za sezonu 2023 musí být uhrazeny do 10.9. 2023. Pololetní platba za sezonu 2022 musí být uhrazena do 5.2. 2024. Kreditové platby musí být uhrazeny vždy před prvním tréninkem, rezervační systém Vás dále sám upozorní, kdy opětovně platit další kreditové lekce. Jednorázové lekce se platí vždy před lekcí. Rezervace na kreditové a jednorázové vstupy jsou možné zrušit do 22:00 hodiny  den před lekcí, rezervační systém automaticky počítá Váš vstup, pokud se nestihnete odhlásit. Částka nebude již vrácena zpět.

Platby na soutěže:
Soutěže skupin se platí dle rozpisu soutěží běžně od března do června, individuálně každou soutěž zvlášť vždy předem zároveň s přihlášením na soutěž. Vždy platba výhradně předem před soutěží dle rozpočtu, příslušnému trenérovi

Realizační team 100 Kč za dítě při soutěži

Kostým:
Záloha za kostým 2200 Kč, je splatná nejpozději do 31. ledna 2024 za každou formaci (mini, děti, junioři). Doplatek za kostým bude nejpozději měsíc před soutěží dle rozpočtu.


10% sleva pro studenty


Pokud jste aktivní a rádi tančíte a chodíte 2x týdně na lekce a budete mít zaplaceno plné kurzovné 7 250 Kč, ušetříte2 910 Kč za pololetí.


Permanentka obsahuje 1x lekci zdarma.

Obchodní podmínky

Cena kursovného
Uvedené ceny kursů jsou konečné pro dané pololetí.

Konání kursu
Kursy se řídí rozvrhem, vyhlášeným před začátkem běhu. Konání dětských kursů odpadá ve dnech, na něž připadají termíny školních prázdnin. U všech kursů odpadá jejich konání ve dnech státních svátků. Organizátor si vyhrazuje právo na změny tohoto pravidla (konání kursů i ve sváteční dny). Aktuální informace o tom jsou upřesňovány na internetových stránkách v sekci Novinky nebo našem Hectic dance club Instagramu, poopřípadě formou whats app komunikace.

Okolnosti, bránící konání kursu
Při vzniku nepředvídaných okolností ze strany tanečního studia Hectic Dance Club, bránících konání kursu, mají účastníci nárok na náhradní konání kursu v jiném termínu a v odpovídajícím rozsahu výuky.

Stornovací podmínky
Účastníkovi kursu nevzniká nárok na vrácení kursovného při překážkách vzniklých z jeho strany, které mu zabraňují v řádné docházce. O vrácení kursovného je možno žádat pouze v případech závažného dlouhodobého (několikaměsíčního) onemocnění nebo v případě vážného úrazu účastníka, vždy však pouze na základě předložené lékařské zprávy. Stornovací poplatek v tomto případě činí 70 % ze zůstatku ceny kursovného.

Obecná ustanovení
Studio Hectic Dance Club si vyhrazuje právo bezodkladně ukončit účast na kursu účastníkovi, který opakovaně nebo trvale narušuje řádný běh kursů, nadměrně obtěžuje svých chováním ostatní účastníky kursů, nedodržuje pokyny pracovníků studia nebo porušuje zásady hygieny a slušného chování.

Ochrana majetku účastníků kursu
Taneční studio Hectic Dance Club nedoporučuje přinášet s sebou na hodiny cenné věci ani větší obnosy peněz. Pokud přesto s sebou nějakou cennost nebo větší obnos máte, doporučujeme vzít je s sebou do sálu, kde výuka probíhá. Odpovědnost za věci odložené na místě k tomu určeném, tj. ve skříňkách/šatnách, přebírá pronajímatel prostor, ale zvýšenou opatrností ušetříte mnoho nepříjemností především sami sobě.

Náhrady zameškaných lekcí
U pololetních kursů, zakoupených v plné délce a ceně, je možnost celkem 2 náhrad zameškaných hodin v jiných kursech podobného zaměření ve stejném pololetí. U kursů, zakoupených na kratší dobu (tj. při pozdějším nástupu do kursu), a u Open class lekcí, placených jednotlivě, možnost náhrady odpadá.